Evde kemer tokası paketleme işi yap para kazan.

evde-kemer-tokasi-paketleme-isi
10 Yorumlar

Deri, kumaş yada bezden üretilen kemerler bazen ihtiyaç olarak pantolon yada şortları yada etekleri belden düşmesini önlemek için kullanılır. Bazende giyilen kıyafet ile ayakkabı ile kombin yapmak için kullanılır. Kombin olarak kullanılan kemerlerin özellikle toka kısmı, giyilecek olan kıyafete, yapılacak olan kombine göre özenle seçilir. Tekstil alanında bir çok marka özel olarak kemer tokası üretir. Genelde kendi logo yada özel olarak yarattıkları markaların sembollerini kemer tokası olarak üretirler.

Kemer imalatı sırasında kemer tokaları da monte edilmektedir. Bazı kemerlerin toka kısmı tak çıkar şeklinde olduğu için kemer tokaları harici olarak da satılmaktadır. Bir çok mağaza da kemer tokası bulmak mümkün. Kemer imalatı yapan firmalar, kemer tokası imalatı da yapar. İmalat aşamasında çok yoğun olan firmalar kemer tokası montajı yada kemer tokası paketleme işlerini dışarıda yaptırmayı tercih ederler. Evlere ek işveren firmalar aracılığı ile mağazalarda satılacak olan kemer tokalarını dışarıda paketletip kısa sürede siparişleri yetiştirmiş olurlar. Bu sayede ihtiyaç sahibi bir çok kişiye ek gelir imkanı sağlamış olurlar.

Kemer tokası paketleme işi nasıl yapılır?

Kemer tokası imalat aşamasından sonra bir kaç işlemden daha geçmektedir. En son aşama olarak da paketleme işleminden geçer. Fabrikalar size günlük olarak kemer tokası getirecek. Gelen kemerleri öncelikle kalite kontrolden geçirip, tokaların yamuk olup olmadıklarına, ezik, çizik, kırık yada herhangi orijinalliğinin bozulduğu bir durum varsa ayırmanızı isteyecekler sizden.

Kalite kontrolün ardından kemer tokalarında hiç bir problem yoksa paketleme aşamasına geçebilirsiniz. Tüm kemer tokalarının şekilleri, renkleri birbirinden farklıdır. Paketleme yapmadan önce aynı modelleri, aynı renkleri ayırıp eşleştirmeniz gerekmektedir. Ayırma işleminin ardından, aynı model ve renkte ki kemer tokalarını her pakete 10 adet gelecek şekilde yerleştirip ağızlarını kapattıktan sonra kolilere dizerek paketleme işini tamamlamış olursunuz.

Kemer tokası paketleme işi kaç para kazandırır? Nasıl başvuru yapılır?

Paketlemesi oldukça basit olan bu iş modelinde, firmaların istediği tarihlerde paketleri düzgün ve sorunsuz bir şekilde teslim ederek haftalık 250 TL kazanç sağlayabilirsiniz. Evde ek iş yapma konusunda tecrübeniz varsa yada el işlerine yatkınsanız eğer kolaylıkla bu işi yapabilirsiniz. Firma sizden memnun kaldığı sürece düzenli olarak paketleme işi vermeye devam eder. Böylece haftada 250 TL’den aylık 1.000 TL ek gelir elde etmiş olursunuz.

Evinizde boş vaktinizi değerlendirip çalışarak aylık 1.000 TL kazanmak istiyorsanız eğer aşağıda ki ek iş başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurup göndererek kemer tokası paketleme işi için başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz onay aşamasından sonra yayına alınacaktır. Ek iş veren firmalar başvurunuzu değerlendirip en kısa sürede sizinle mail yoluyla daha sonrada telefon yoluyla iletişime geçecektir.

10 Yorumlar
  • Hasan
   Şub 09, 2019 01:49 am Cevap Yaz

   valla ihtiyaç var siteden baktık ulsaştık olursa iyi olur valla

  • Ömer karan
   Şub 09, 2019 19:33 pm Cevap Yaz

   Ek iş yapmak istiyorum

  • neslihan çoban
   Şub 10, 2019 00:43 am Cevap Yaz

   kemer paketleme ii yaparak para kazanmak istiyorum .DÖNÜ YAPARSANIZ SEVİNİRİM.

  • sevil ece süren
   Şub 11, 2019 13:05 pm Cevap Yaz

   iletişime geçerseniz sevinirim

  • İrem ergin
   Şub 13, 2019 21:49 pm Cevap Yaz

   Evde ek iş ek gelir olarak bu işi yapmak istiyorum elim yatkın ve hızlıdır

  • ercan erçalağan
   Şub 15, 2019 00:25 am Cevap Yaz

   paketleme işi itina ile yapılır adres gaziantep şehitkamil

  • Serap Coşkun
   Şub 15, 2019 03:34 am Cevap Yaz

   İşe çok ihtiyacım var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim

  • ferit calgin
   Şub 18, 2019 11:34 am Cevap Yaz

   mrb ben ferit ist bahcelievlerde çalışıyorum 25 yaşındayım ek işe ihtiyacım var işsizim sürekli sizinle çalışmak istiyorum lütfen bana ulaşirmisiniz

  • Burak Yıldırım
   Şub 19, 2019 22:51 pm Cevap Yaz

   Merhaba ev yapabileceğim ufak bir iş varmı

  • Nailcitakoglu
   Şub 20, 2019 10:42 am Cevap Yaz

   Evde ek.is yapmak.istiyorum

Ek iş yapmak için yorum yazın ve iletişim bilgilerinizi ekleyin.

wp-puzzle.com logo