Evde küpe yaparak para kazan

kupe-yaparak-para-kazanin
7 Yorumlar

Evde ek iş yaparak para kazanmak denildiği zaman akla ilk gelen işler genelde el işi türünden herkesin yapabileceği iş modelleridir. Bu iş modellerinden biriside küpe yapmaktır. El becerisine dayalı olan bu iş modeli ile özellikle ev hanımları, öğrenciler boş vakitlerini değerlendirerek gelir sağlamaktadır. Hazırlanışı ve paketlenmesi açısından en kolay iş modelleri arasında yer alan küpe işi ile ayda 1.000 TL ile 1.500 TL arasında kazanç sağlamanız mümkün.

Evlere ek iş veren firmalar, bujiteri mağazaları ile tuhafiye yada gümüşçüler ile anlaşarak onlardan sipariş alırlar. Sezon en moda el yapımı küpe modellerini bu mağazalara, firmalarla anlaşarak satışını gerçekleştirirler. Evlere ek iş veren firmalar daha sonra almış oldukları sipariş adetlerine göre malzeme hazırlıklarını yaparak, işleri evlere dağıtırlar.

Evde küpe işi nasıl yapılır?

Evde küpe yapmak hazırlamak oldukça basittir. Zaten firmalar bunun için malzemeleri teslim ederken size ufak çaplı bir eğitim verecek. El yapımı küpe malzemeleri genellikle renkli ipler, halka küpe, püsküllü küpe yada çengelli küpeden oluşmaktadır. Tabi yine bunlara ek olarak sim yada pulda kullanılmaktadır. Bu malzemeler tamamen özel olarak alınan siparişe göre değişiklik göstermektedir.Y

Firmanın size vereceği ürünleri, firmanın tarif edeceği şekilde birbirine bağlantı yapıp, ekleme yapıp, süsleyerek el yapımı küpe işini tamamlayarak kolay bir şekilde gelir elde edebilirsiniz.

Küpe yaparak ne kadar kazanırsınız? Başvuru nasıl yapılır?

Bu iş modelinde kazancınız el becerinize, hızınıza göre değişiklik gösterecektir. Adet başına ücret alacağınız için kısa sürede ne kadar çok küpe hazırlarsanız kazancınız da artış gösterecektir. El becerisini, el hızını düzenli olarak çalışıp geliştirenler ortalama 1.000 TL ile 1.500 TL arasında ek gelir elde etmekte.

Sizde el becerinize güveniyorsanız, küpe yaparak gelir elde etmek istiyorsanız aşağıda ki ek iş başvuru formunu doldurarak başvuruda bulunabilirsiniz. Evlere ek iş veren firmalar başvurunuzu kontrol edip inceledikten sonra en kısa sürede sizinle iletişime geçeceklerdir.

7 Yorumlar
  • ebru aydın
   Şub 08, 2019 18:15 pm Cevap Yaz

   merhaba, işsizim işe ihtiyacım var. irtibata geçilirse sevinirim . iyi günler

  • Nazlı baser
   Şub 11, 2019 12:26 pm Cevap Yaz

   Evde yıllardır taki yapıyorum özellikle taki yapımı cok zevkli

  • Gülşen kurt
   Şub 12, 2019 12:45 pm Cevap Yaz

   Öğrenciyim ek işe ihtiyacım var . Yardımcı olurmusunuz

  • Orhan Akın
   Şub 12, 2019 22:03 pm Cevap Yaz

   https://videoizleparakazan.com/?ref=1372
   Merhaba arkadaşlar bu sisteme kayıt olmanızı şiddetle tavsiye ediyorum %100 ödeme yapıyor ödeme alındığına dair kanıtlar var!!! Minimum ödeme miktarı 10 TL dir bilginize bol kazançlar diliyorum.. ☺

  • HALİL İBRAHİM KAYMAK
   Şub 14, 2019 14:31 pm Cevap Yaz

   Elazığ da öğrenciyim ek iş yapmaya ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz..

  • Serap Coşkun
   Şub 15, 2019 03:35 am Cevap Yaz

   İşsizim bu işe ihtiyacım var lütfen

  • Sibel
   Şub 17, 2019 12:39 pm Cevap Yaz

   Öğrenciyim bu işe ihtiyacım var lütfen.

Ek iş yapmak için yorum yazın ve iletişim bilgilerinizi ekleyin.

wp-puzzle.com logo