Gözlük bezi kesme ve paketlemesi yapın

gozluk-bezi-kesim-ve-paketleme-isi
7 Yorumlar

Geçim sıkıntısı çeken bir çok kişi yada aile sabit bir iş de çalışıyor olsa bile gün içerisinde yada haftasonu boş vakitlerini ek iş yapıp çalışarak değerlendirmeyi tercih etmekte. 2019 günümüz Türkiyesin’de ev geçindirebilmek, çocuk büyütüp okutabilmek yada kimseye muhtaç olmadan borçsuz harçsız yaşayabilmek gerçekten de çok zor bir hal almış durumda. Bu yüzden de bir çok kişi boş vakitlerini evde ek iş yaparak değerlendirip para kazanmakta.

Evlere ek iş veren firmalar aracılığı ile evinizde bir çok iş modeli ile para kazanmanız mümkün. Bu iş modelleri arasında en kolay olanı ve en çok para kazandıranı ise gözlük bezi kesme ve paketleme işi. Ev hanımlarının en çok tercih ettiği bu iş modeli çok basit bir kaç aşamadan oluşmakta. Günde bir kaç saatinizi ayırarak pratik bir şekilde bu işten haftalık 200 TL, aylık ise 800 TL civarında ek gelir kazanmanız mümkün. Aşağıda yer vereceğimiz talimatları harfiyen yerine getirerek çok kolay bir şekilde işi tamamlamış olacaksınız.

Gözlük bezi kesimi ve paketlemesi nasıl yapılır?

Gözlük bezi, gözlük alırken paket içerisinde hediye olarak verilen çok ince ve pürüzsüz bir yapıda üretilen mikrofiber bir bez çeşididir. Gözlük modeline göre farklı boyutları bulunmaktadır. Gözlük bezi imalatı yapan fabrikalar bunları otomatik olarak makine ile yada manuel olarak elle yaparlar yada yaptırırlar. Fabrikalar yoğun oldukları dönemlerde elle hazırladıkları gözlük bezi işlerini dışarıda yaptırırlar.

Yapacağınız iş oldukça basit. Fabrikalar size birbirinden farklı renklerde ki mikrofiber gözlük bezlerini, kesim kalıbını, maket bıçağı ve kestiğiniz bezleri koyacağınız paketleri temin edecek. Aynı şekilde kesim sırasında güvenliğiniz için takacağınız iş eldivenini de verecek. Öncelikli olarak kesim yapacağınız kalıbı, yere sereceğiniz gözlük bezinin üzerine koyacaksınız. Kare şeklinde ki kalıbı bastırarak, maket bıçağı yardımı ile çevresinden bezi keseceksiniz. Daha sonra kestiğiniz parçayı kare şeklinde 4 defa katlayıp keseceğiniz kısımlarını belirleyeceksiniz. Katladığınız bezi yine maket bıçağı yardımı ile 4 parça çıkacak şekilde kesip pakete hazır hale getireceksiniz. En son işlem olarak da kestiğiniz gözlük bezlerini her bir pakete 50 adet gelecek şekilde sayıp koyarak paketleme işini tamamlamış olacaksınız.

Gözlük bezi işi kaç para kazandırır? Nasıl başvuru yapılır?

Gözlük bezi kesim ve paketleme işinde kazancınız, kestiğiniz ve paketlediğiniz gözlük bezlerinin adetine göre belirlenmektedir. 50 adet olarak paketlediğiniz her iş için ortalama 50 kuruş yada 1 TL arasında kazanç elde etmiş olursunuz. Bu tür iş modellerinde eliniz ne kadar hızlı ve seriyse, paket başına kazancınız da o kadar artacaktır. Düzenli olarak bu işi yaparak aylık 800 TL yada 1.000 TL arasında gelir elde edebilirsiniz.

Sizde geçim sıkıntısı çekiyorsanız, borçsuz bir şekilde kimseye muhtaç olmadan geçiminizi sağlamak istiyorsanız eğer aşağıda ki ek iş başvuru formunu doldurup göndererek paketleme işi için başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz ekibimiz tarafından değerlendirilip onaylandıktan sonra ek iş veren firmalar iş durumuna göre sizinle iletişime geçeceklerdir.

7 Yorumlar
  • Gözde Ceylan
   Şub 09, 2019 21:21 pm Cevap Yaz

   Amasya merzifondayim bu işi yapmak istiyorum

  • neslihan çoban
   Şub 10, 2019 00:45 am Cevap Yaz

   EVDE GÖZLÜK BEZİ PAKETLEYEREK EK KAZANÇ ELDE ETMEK İSTİYORUM

  • Muhammet oz
   Şub 10, 2019 08:56 am Cevap Yaz

   Ek iş yapmak istiyorum ilgilenirseniz memnun olurum

  • Serap Coşkun
   Şub 15, 2019 03:32 am Cevap Yaz

   İşe ihtiyacım var lütfen dönüş yapın

  • ferit calgin
   Şub 18, 2019 11:32 am Cevap Yaz

   mrb ben ferit ist bahcelievlerde çalışıyorum 25 yaşındayım ek işe ihtiyacım var işsizim sürekli sizinle çalışmak istiyorum lütfen bana ulaşirmisiniz

  • Halime aslı babacan
   Şub 22, 2019 22:02 pm Cevap Yaz

   Merhabalar ben aslı izmirden işe ihtiyacım var dönüş bekliyorum iyi günler

  • Yağmur Beşiktepe
   Mar 22, 2019 20:31 pm Cevap Yaz

   Kocaeli Gebze’de yaşıyorum evde 4 kişiyiz paketleme işi ne olursa yaparız acil olursa seviniriz.

Ek iş yapmak için yorum yazın ve iletişim bilgilerinizi ekleyin.

wp-puzzle.com logo